1. Câştigurile tale potenţiale depăşesc maximul de RON 0,00.
  2. Miza dvs. conţine caractere nevalide
  3. Valoarea minimă pentru pariurile în sistem este de {0}.
  4. Numărul maxim de combinaţii pentru un pariu în sistem este de {0}.
  5. Miza ta nu este validă.Te rugăm verifică mai jos:
  6. Câştigurile dvs. potenţiale totale depăşesc valoarea maximă de RON -1,00.
  7. Bonusul nu poate fi folosit din cauză că miza ta este prea mică. Te rugăm măreşte miza.Vezi T&C.
  8. Bonusul nu poate fi folosit din cauză că miza ta este prea mare. Te rugăm micşorezi miza.Vezi T&C.
  9. Bonusul nu poate fi folosit din cauză că selecţia (toate selecţiile) sunt la cote sub cele minime.Vezi T&C.
  10. Bonusul nu poate fi folosit din cauză că selecţia (toate selecţiile) sunt la cote peste cele maxime.Vezi T&C.
  11. Fondurile bonus nu pot fi utilizate împreună cu Asigurarea Biletului.Vezi T&C.
  12. Suma din portofelul dvs. principal nu este suficientă

Biletul tău este gol.

Efectuaţi cel puţin o selecţie pentru a plasa pariuri.

Miză și câștiguri
Simple
Se încarcă pariurile
Pariurile dvs. au fost modificate.

Următoarele curse

Mâine

14:30 Lingfield

2m - NHF, 6 Participanţi

 

 

 

  • 3
    Getaway Luv

    J: Aidan Coleman

    A: Olly Murphy

    2.88
  • 4
    Loughan

    J: Harry Skelton

    A: Dan Skelton

  • 2
    Fort Summer

    J: Tom Scudamore

    A: David Pipe

      F: 3
  • 1
    Courtandbould

    J: Paddy Brennan

    A: Fergal O'Brien

    7.0
  • 6
    Shirocco Sunflower

    J: James Bowen

    A: Ali Stronge

      F: 3
  • 5
    Osprey Call

    J: Leighton Aspell

    A: Noel Williams

  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

14:35 Fairyhouse

2m - Urmărire Novice, 8 Participanţi

 

 

 

  • 1
    Charlie Stout

    J: P. E. Corbett

    A: Shane Nolan, Ireland

      F: 66-3212
  • 8
    Roconga

    J: M. P. Walsh

    A: E. J. O'Grady, Ireland

      F: 333-734
  • 7
    Debuchet

    J: D. E. Mullins

    A: Ms Margaret Mullins, Ireland

      F: 423220-
    6.0
  • 5
    Cool Saint

    J: Rachael Blackmore

    A: Henry de Bromhead, Ireland

      F: 3/71F6P-
    5.5
  • 2
    An Fraoch Mor

    J: Robbie Power

    A: Ross O'Sullivan, Ireland

      F: 57413-
  • 6
    Dashing Oscar

    J: Niall Madden

    A: A. L. T. Moore, Ireland

      F: P8-066U
  • 4
    Brosna George

    J: Donagh Meyler

    A: A. L. T. Moore, Ireland

      F: F116P-8
  • 3
    Ballymac Boy

    J: Philip Enright

    A: Ms Margaret Mullins, Ireland

      F: 0098
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

15:00 Lingfield

2m - Obstacole cu Handicap, 6 Participanţi

 

 

 

  • 1
    Ruacana

    J: Trevor Whelan

    A: Zoe Davison

      F: 0/564-51
  • 2
    Karakoram

    J: Dougie Costello

    A: Grace Harris

      F: 357-313
  • 3
    Flaminger

    J: Shane Kelly

    A: Gary Moore

      F: 25223-
    4.33
  • 4
    The Game Is A Foot

    J: Tim Clark

    A: Zoe Davison

      F: 11141/3-
    8.0
  • 5
    Orahilly

    J: Phil Dennis

    A: Zoe Davison

      F: 7//P4-746
    11.0
  • 6
    Shimba Hills

    J: Non Runner

    A: Lawney Hill

      F: 64U63P
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

15:05 Fairyhouse

2m7f - Urmărire cu Handicap, 17 Participanţi

 

 

 

  • 4
    Doran The Legend

    J: D. E. Mullins

    A: Anthony Mullins, Ireland

      F: 88P1
  • 6
    Wake Up Early

    J: M. P. Walsh

    A: F. Flood, Ireland

      F: 0000-14
  • 2
    Ask Cory

    J: Sean Flanagan

    A: Colin A. McBratney, Ireland

      F: 642824
    8.0
  • 8
    Enduring Love

    J: J. P. O'Sullivan

    A: P. J. Rothwell, Ireland

      F: 36/PUP-1
  • 7
    An Droichead Gorm

    J: J. S. McGarvey

    A: J. P. Dempsey, Ireland

      F: 0896-63
  • 11
    Loch Luatha

    J: R. P. Treacy

    A: L. Young, Ireland

      F: 844402
  • 3
    Our Big Red

    J: D. J. O'Keeffe

    A: J. P. Dempsey, Ireland

      F: 000P-27
  • 1
    Ask And Answer

    J: K. C. Sexton

    A: Sean Aherne, Ireland

      F: 41P306
  • 9
    Crutches Lad

    J: S. D. Torrens

    A: W. P. Murphy, Ireland

      F: 33P0
  • 12
    Accordion Twilight

    J: R. A. Doyle

    A: W. J. Lanigan, Ireland

      F: 200-530
  • 16
    Glacial Shadow

    J: Philip Enright

    A: Thomas Coyle, Ireland

      F: 55-3257
  • 5
    Sanibel Island

    J: H. Morgan

    A: S. J. Mahon, Ireland

      F: P-67509
  • 13
    Witness Of Fashion

    J: Trevor Ryan

    A: Patrick Rooney, Ireland

      F: 4234P-6
  • 15
    Ard Cregg

    J: Conor Orr

    A: V. T. O'Brien, Ireland

      F: 5247/-P0
  • 14
    Ilsnepasserontpas

    J: A. W. Short

    A: P. J. Rothwell, Ireland

      F: 8P4UP-7
  • 17
    Night Sir

    J: Reserve

    A: Ms Helen P. Markham, Ireland

      F: P9P-P88
  • 10
    Turndownthevolume

    J: J. J. Slevin

    A: Roy W. Tector, Ireland

      F: P/66-P
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

15:10 Fakenham

2m4f - Obstacole cu Handicap, 4 Participanţi

 

 

 

  • 2
    Todd

    J: Callum McKinnes

    A: Olly Murphy

      F: 5-83372
    1.91
  • 1
    Skeaping

    J: Mr Sam Lee

    A: Phil Middleton

      F: F36113
    2.38
  • 3
    Harbour Force

    J: Miss Millie Wonnacott

    A: Neil Mulholland

      F: 25P035
    6.55.0
  • 4
    Cryogenics

    J: Alison Clarke

    A: Kenny Johnson

      F: 940969
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

15:20 Kempton

1m4f Nov Stks, 8 Participanţi

 

 

 

  • 6
    Casual Reply

    J: Jason Watson

    A: Roger Charlton

    (5) F: 22
  • 1
    Beauvais

    J: George Wood

    A: Saeed bin Suroor

    (6) F: 12-
  • 2
    Dubai Future

    J: Callum Shepherd

    A: Saeed bin Suroor

    (1) F: 21
  • 8
    King Power

    J: Rob Hornby

    A: Andrew Balding

    (8) F: 230344
  • 7
    Ela Katrina

    J: Kieran Shoemark

    A: Roger Varian

    (2) F: 67
  • 3
    Border Warrior

    J: Charles Bishop

    A: Henry Candy

    (3) F: 0-7
  • 4
    Furia Doudairies

    J: Hector Crouch

    A: Gary Moore

    (7)
  • 5
    Tinkerbird

    J: Joey Haynes

    A: Eugene Stanford

    (4) F: 0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

15:30 Lingfield

2m - Obstacole Novice, 7 Participanţi

 

 

 

  • 7
    Yaa Salaam

    J: Tom Scudamore

    A: David Pipe

      F: 32-
  • 4
    Hold That Taught

    J: Charlie Deutsch

    A: Venetia Williams

  • 2
    Darkest Day

    J: Jamie Moore

    A: Gary Moore

      F: 36
  • 3
    Eurkash

    J: William Kennedy

    A: Paul Webber

      F: 7/49-74
    26.0
  • 1
    Dandy Times

    J: Jack Quinlan

    A: Joanne Thomason-Murphy

  • 5
    Thats A Shame

    J: Joshua Moore

    A: Gary Moore

      F: 60
  • 6
    Uae Soldier

    J: Marc Goldstein

    A: Paddy Butler

      F: 66
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

15:35 Fairyhouse

2m4f - Obstacole Novice, 6 Participanţi

 

 

 

  • 1
    Annamix

    J: P. Townend

    A: W. P. Mullins, Ireland

      F: 2//21-
  • 2
    Battle Of Midway

    J: Eoin Walsh

    A: Noel Meade, Ireland

      F: 3315-12
  • 5
    Fortune Street

    J: Mr S. F. O'Keeffe

    A: Paul Nolan, Ireland

      F: 7/6/2-31
  • 3
    Camden Village

    J: Davy Russell

    A: Gordon Elliott, Ireland

      F: 71-
  • 4
    Definite Plan

    J: Keith Donoghue

    A: Gordon Elliott, Ireland

      F: 1
  • 6
    Rule Of June

    J: Philip Enright

    A: Liam Casey, Ireland

  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

15:40 Fakenham

3m - Urmărire cu Handicap, 4 Participanţi

 

 

 

  • 3
    Chequered View

    J: Patrick Cowley

    A: Martin Keighley

      F: 1-45512
  • 2
    Black Tulip

    J: Richard Johnson

    A: Henry Daly

      F: 22P53-3
    2.752.63
  • 1
    Carnspindle

    J: Harry Bannister

    A: Warren Greatrex

      F: 5/443-6P
  • 4
    Ratoute Yutty

    J: Bridget Andrews

    A: Dan Skelton

      F: 2-320PP
    6.57.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

15:50 Kempton

1m - Mize Novice, 14 Participanţi

 

 

 

  • 1
    Laser Show

    J: Hector Crouch

    A: Saeed bin Suroor

    (5) F: 1
  • 3
    Book Review

    J: Kieran Shoemark

    A: John Gosden

    (8) F: 2
  • 7
    Hukum

    J: Jim Crowley

    A: Owen Burrows

    (3) F: 3
    9.0
  • 8
    Lord Neidin

    J: Tom Queally

    A: Alan King

    (11) F: 34
    10.0
  • 9
    Pyramid Place

    J: Tom Marquand

    A: John Gosden

    (4)
  • 4
    Cozone

    J: Jason Watson

    A: Amanda Perrett

    (13)
  • 14
    Stagiaire

    J: Rob Hornby

    A: Ralph Beckett

    (2)
  • 13
    Lady Magda

    J: Hollie Doyle

    A: Jonathan Portman

    (14) F: 5
    67.051.0
  • 11
    Aljalela

    J: Rossa Ryan

    A: Richard Hannon

    (7) F: 9
  • 12
    Approximate

    J: Callum Shepherd

    A: Michael Bell

    (6) F: 0
  • 2
    Billhilly

    J: Charles Bishop

    A: Eve Johnson Houghton

    (12)
  • 10
    Rodrigo Diaz

    J: Stevie Donohoe

    A: David Simcock

    (10)
  • 6
    Gloriano

    J: George Wood

    A: Paul Webber

    (1)
  • 5
    Deposit

    J: Luke Morris

    A: David Simcock

    (9) F: 0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

16:00 Lingfield

2m4f - Urmărire cu Handicap, 5 Participanţi

 

 

 

  • 1
    Troubled Soul

    J: Paddy Brennan

    A: Fergal O'Brien

      F: F4222-3
    2.52.63
  • 4
    Lizzie Langton

    J: Harry Cobden

    A: Colin Tizzard

      F: 1P5333-
    3.0
  • 3
    Ruby Yeats

    J: Joshua Moore

    A: Gary Moore

      F: 2337-BU
    3.75
  • 2
    Parlour Maid

    J: Robert Dunne

    A: Richard Hawker

      F: 851158-
  • 5
    Bennys Girl

    J: Shane Quinlan

    A: Dai Williams

      F: 437PP-4
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

16:05 Fairyhouse

2m - Obstacole Necâștigători, 11 Participanţi

 

 

 

  • 3
    The Very Man

    J: Davy Russell

    A: Gordon Elliott, Ireland

      F: 17-F
    2.1
  • 10
    Unexcepted

    J: M. P. Walsh

    A: W. P. Mullins, Ireland

      F: 3/-
    2.0
  • 9
    Jason The Militant

    J: Rachael Blackmore

    A: Henry de Bromhead, Ireland

      F: 3-
  • 1
    Bentham

    J: Jonathan Moore

    A: Gavin Patrick Cromwell, Ireland

      F: 916116
  • 8
    Hell On Earth

    J: Keith Donoghue

    A: Gordon Elliott, Ireland

      F: 370-56
  • 4
    Three Jacks

    J: Sean Flanagan

    A: Martin Hassett, Ireland

    51.0
  • 7
    Even Flight

    J: B. Hayes

    A: Philip Fenton, Ireland

      F: 40-377
  • 5
    All The Mollies

    J: P. E. Corbett

    A: Mrs D. A. Love, Ireland

      F: 09
  • 6
    Barnaviddaun

    J: D. E. Mullins

    A: Thomas Mullins, Ireland

  • 2
    Sois Gentil

    J: A. W. Short

    A: Colin A. McBratney, Ireland

      F: 180/-0
  • 11
    Creggs Star

    J: Richard Condon

    A: John Joseph Hanlon, Ireland

      F: 0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

16:10 Fakenham

2m - Obstacole cu Handicap Novice, 6 Participanţi

 

 

 

  • 4
    Paricolor

    J: Mr Fergus Gillard

    A: David Pipe

      F: 72F
  • 2
    Highland Bobby

    J: Mr James King

    A: Olly Murphy

      F: 144843
  • 1
    Evas Diva

    J: Mr Sam Lee

    A: Phil Middleton

      F: 322623
  • 3
    Ballyfarsoon

    J: Mr Aaron Anderson

    A: Peter Winks

      F: 6-44140
  • 6
    Cold Fusion

    J: Mr Liam Harrison

    A: Dai Williams

      F: 54-6252
  • 5
    Gold Fields

    J: Miss Lilly Pinchin

    A: Laura Morgan

      F: 36807-7
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

16:20 Kempton

1m - Handicap, 14 Participanţi

 

 

 

  • 8
    Montatham

    J: Jim Crowley

    A: William Haggas

    (1) F: 3-1132
    4.0
  • 7
    Bear Force One

    J: Jason Watson

    A: Roger Teal

    (10) F: 8411
  • 4
    Ouzo

    J: Tom Marquand

    A: Richard Hannon

    (9) F: 5-21114
    7.06.0
  • 3
    Glenn Coco

    J: Callum Rodriguez

    A: Stuart Williams

    (6) F: 143954
  • 10
    Glendevon

    J: Angus Villiers

    A: Richard Hughes

    (8) F: 007096
    11.010.0
  • 1
    Pinnata

    J: Rob Hornby

    A: Stuart Williams

    (14) F: 221272
    12.0
  • 13
    Samphire Coast

    J: Luke Morris

    A: Derek Shaw

    (3) F: 454602
    21.017.0
  • 11
    Gentle Look

    J: Callum Shepherd

    A: Saeed bin Suroor

    (11) F: 411570
  • 2
    Humbert

    J: Adam Kirby

    A: David O'Meara

    (7) F: 70-0P80
    17.0
  • 9
    Entangling

    J: William Carson

    A: David Elsworth

    (4) F: 392121/-
  • 6
    Young Fire

    J: Rossa Ryan

    A: David O'Meara

    (5) F: 778166
  • 12
    Masked Identity

    J: Gavin Ashton

    A: Shaun Keightley

    (12) F: 602528
  • 5
    Bobby Wheeler

    J: Imogen Carter

    A: Clive Cox

    (13) F: 0/00/410-
  • 14
    Golden Wolf

    J: Brett Doyle

    A: Tony Carroll

    (2) F: 47-6780
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

16:30 Lingfield

2m3f - Obstacole cu Handicap, 5 Participanţi

 

 

 

  • 5
    Barntown

    J: Alan Johns

    A: Tim Vaughan

      F: 6366-6F
  • 2
    King Dargent

    J: Harry Skelton

    A: Dan Skelton

      F: 1324-5
  • 1
    Theos Charm

    J: Leighton Aspell

    A: Nick Gifford

      F: 04/533-3
  • 3
    Du Soleil

    J: Gavin Sheehan

    A: Venetia Williams

      F: 2P7/3F-F
  • 4
    Deebaj

    J: Joshua Moore

    A: Gary Moore

      F: 751382-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

16:35 Fairyhouse

2m4f - Obstacole Necâștigători, 13 Participanţi

 

 

 

  • 1
    Concertista

    J: Daryl Jacob

    A: W. P. Mullins, Ireland

      F: 2-
  • 13
    Telmesomethinggirl

    J: Rachael Blackmore

    A: Henry de Bromhead, Ireland

  • 7
    Earthiest Words

    J: Mr S. F. O'Keeffe

    A: Paul Nolan, Ireland

      F: 3/-2
    7.06.5
  • 2
    Larquebuse

    J: Davy Russell

    A: Gordon Elliott, Ireland

      F: 322-14
  • 4
    Miss Cognac

    J: Sean Flanagan

    A: Noel Meade, Ireland

      F: 42-14
    21.0
  • 10
    Lunch In Adare

    J: K. C. Sexton

    A: Peter Fahey, Ireland

      F: 4330-4
  • 11
    Wailing Woods

    J: D. E. Mullins

    A: P. A. Fahy, Ireland

  • 12
    Belle Etoile

    J: J. P. O'Sullivan

    A: Miss Elizabeth Doyle, Ireland

      F: 790
  • 6
    Daenerys Stormborn

    J: Miss K. Ferris

    A: E. G. Barry, Ireland

      F: 7/-6360
  • 5
    Bonnemine

    J: Richard Condon

    A: John Joseph Hanlon, Ireland

      F: 70
  • 8
    Gerilee

    J: S. O'Callaghan

    A: T. M. Walsh, Ireland

      F: 0-
  • 9
    Golden Chance

    J: Philip Enright

    A: Thomas Coyle, Ireland

      F: 0/0P-
  • 3
    Rock Samphire

    J: M. F. Mooney

    A: E. D. Delany, Ireland

      F: 00-9
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

16:40 Fakenham

3m - Urmărire Începători, 3 Participanţi

 

 

 

  • 1
    Imperial Aura

    J: David Bass

    A: Kim Bailey

      F: 31/11-3
  • 2
    Parsonal

    J: Ben Poste

    A: Sarah Humphrey

      F: 53/87-P
  • 3
    Positive Touch

    J: Liam Treadwell

    A: Dai Williams

      F: 79P//-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

16:50 Kempton

7f - Handicap, 14 Participanţi

 

 

 

  • 2
    Kwela

    J: Georgia Dobie

    A: Eve Johnson Houghton

    (7) F: 734311
  • 3
    Mendoza

    J: Luke Morris

    A: James Eustace

    (14) F: 106021
  • 9
    One Cool Daddy

    J: Joey Haynes

    A: Dean Ivory

    (1) F: 12-6002
  • 1
    Visionara

    J: Callum Shepherd

    A: Simon Crisford

    (4) F: 921735
  • 6
    Self Assessment

    J: Ben Curtis

    A: K. R. Burke

    (6) F: 346201
    9.0
  • 5
    Gold At Midnight

    J: Tom Marquand

    A: William Muir

    (9) F: 215622
  • 7
    Haddaf

    J: Jim Crowley

    A: Stuart Williams

    (5) F: 965278
  • 8
    Sea Fox

    J: Kieran Shoemark

    A: David Evans

    (8) F: 560061
  • 12
    Harbour Vision

    J: Kieren Fox

    A: Derek Shaw

    (2) F: 620438
    21.0
  • 10
    Fuwairt

    J: Thomas Greatrex

    A: David Loughnane

    (13) F: 164086
  • 4
    Nahham

    J: Hector Crouch

    A: Alexandra Dunn

    (3) F: 1174P
  • 11
    Stringybark Creek

    J: Hollie Doyle

    A: David Loughnane

    (11) F: 766470
  • 14
    Kyllachy Dragon

    J: Jason Watson

    A: Mark Rimell

    (10) F: 1-66687
  • 13
    Surrey Blaze

    J: Charles Bishop

    A: Joseph Tuite

    (12) F: 663670
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

17:00 Lingfield

2m7f - Urmărire cu Handicap, 5 Participanţi

 

 

 

  • 2
    Clondaw Anchor

    J: Harry Skelton

    A: Dan Skelton

      F: 21348-2
    2.632.5
  • 5
    Cuban Pete

    J: Charlie Deutsch

    A: Venetia Williams

      F: 739/61-1
    2.5
  • 4
    Sackett

    J: Bryony Frost

    A: Neil King

      F: 3-P1220
    5.56.0
  • 3
    Court Liability

    J: Gavin Sheehan

    A: Harry Whittington

      F: 1/14P9-4
    8.0
  • 1
    Sussex Ranger

    J: Jamie Moore

    A: Gary Moore

      F: 0195-54
    15.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

17:05 Fairyhouse

2m4f - Obstacole cu Handicap, 19 Participanţi

 

 

 

  • 3
    Lovely Carrig

    J: Philip Enright

    A: Eoghan O'Grady, Ireland

      F: 900-043
  • 5
    Each Way

    J: Mr S. F. O'Keeffe

    A: Paul Nolan, Ireland

      F: 080-4F
  • 1
    Theophilus

    J: Sean Flanagan

    A: Desmond McDonogh, Ireland

      F: 7/00-P03
  • 11
    Knock Na Rea

    J: A. M. McCurtin

    A: John J. Walsh, Ireland

      F: 0/9079/0-
    11.09.0
  • 8
    Sporty Yankee

    J: Davy Russell

    A: Gordon Elliott, Ireland

      F: 476-P00
  • 4
    Bythesametoken

    J: Robbie Power

    A: Ross O'Sullivan, Ireland

      F: 9-66374
  • 2
    Important Message

    J: Keith Donoghue

    A: David Peter Dunne, Ireland

      F: 0-07446
  • 7
    Ahgetawayoutadat

    J: J. P. O'Sullivan

    A: Miss Elizabeth Doyle, Ireland

      F: 598-3P6
  • 15
    Mlily

    J: A. W. Short

    A: Patrick Rooney, Ireland

      F: 9575-6P
  • 14
    Grey Habit

    J: T. N. Brett

    A: P. Meany, Ireland

      F: 8050-94
  • 12
    The Chapel Field

    J: Trevor Ryan

    A: W. J. Austin, Ireland

      F: 005/000-
  • 19
    Beepers Ruby

    J: Reserve

    A: Dermot Anthony McLoughlin, Ireland

      F: 176-877
  • 6
    Golden Symphony

    J: D. J. O'Keeffe

    A: Ms M. M. Gannon, Ireland

      F: 598U7
  • 16
    Pino Boy

    J: M. F. Mooney

    A: Mrs Ann Mooney, Ireland

      F: F79-U98
  • 13
    Bonnies Dream

    J: R. P. Treacy

    A: E. Sheehy, Ireland

      F: 8090
  • 9
    Gotta Getaway

    J: P. E. Corbett

    A: Shane Nolan, Ireland

      F: 8900-P9
  • 18
    Letter Of Credit

    J: Reserve

    A: V. T. O'Brien, Ireland

      F: 5868P-0
  • 17
    Sabichi

    J: Reserve

    A: P. A. Fahy, Ireland

      F: 860008-
  • 10
    Gragara Tara

    J: B. Browne

    A: P. Meany, Ireland

      F: 970800
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

17:10 Fakenham

2m - Urmărire cu Handicap, 6 Participanţi

 

 

 

  • 4
    Master Vintage

    J: Daniel Hiskett

    A: Richard Phillips

      F: 57P-511
  • 1
    Paddys Poem

    J: James Davies

    A: Nick Gifford

      F: 333121-
  • 5
    Defi Sacre

    J: James Best

    A: Richard Hobson

      F: 35584-4
    7.5
  • 3
    Cesar Du Gouet

    J: Lewis Stones

    A: Olly Murphy

      F: 215245
  • 2
    Pull Together

    J: Ciaran Gethings

    A: Stuart Edmunds

      F: 221/6F7-
  • 6
    Omega Springs

    J: Liam Treadwell

    A: Dai Williams

      F: 155F-94
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

17:20 Kempton

1m3f - Handicap, 14 Participanţi

 

 

 

  • 10
    Good Tidings

    J: Kieran Shoemark

    A: John Gosden

    (2) F: 3112
  • 9
    Just The Man

    J: Hector Crouch

    A: Clive Cox

    (10) F: 331251
  • 7
    Creationist

    J: Jason Watson

    A: Roger Charlton

    (3) F: 159954
    9.08.0
  • 5
    Kitaabaat

    J: Jim Crowley

    A: David Simcock

    (12) F: 2-73131
  • 6
    The Pinto Kid

    J: George Wood

    A: James Fanshawe

    (14) F: 371261
  • 8
    All Yours

    J: Joey Haynes

    A: Sean Curran

    (8) F: 4//-2311
    11.0
  • 11
    Emirates Knight

    J: Ben Curtis

    A: Roger Varian

    (6) F: 634130
  • 12
    Kyllachy Gala

    J: Luke Morris

    A: Marco Botti

    (11) F: 700731
  • 1
    Island Brave

    J: Angus Villiers

    A: Heather Main

    (5) F: 166053
  • 4
    Cosmeapolitan

    J: Tom Marquand

    A: Alan King

    (9) F: 1-23000
    26.0
  • 13
    Escapability

    J: Nicola Currie

    A: Alan King

    (1) F: 72-4332
  • 14
    Zzoro

    J: Hollie Doyle

    A: Amanda Perrett

    (4) F: 244120
  • 2
    Fire Fighting

    J: Adam Kirby

    A: Mark Johnston

    (13) F: 594260
  • 3
    Lawn Ranger

    J: Kieren Fox

    A: Michael Attwater

    (7) F: 216518
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

17:30 Lingfield

2m3f - Obstacole Necâștigători, 8 Participanţi

 

 

 

  • 5
    Easter Gold

    J: Leighton Aspell

    A: Lucy Wadham

      F: 25/57-4
    3.0
  • 6
    Lily The Pink

    J: Aidan Coleman

    A: Anthony Honeyball

      F: 612-4
  • 3
    Delight Of Dubai

    J: Paddy Brennan

    A: Noel Williams

    5.04.33
  • 7
    Midnightreflection

    J: Kielan Woods

    A: Ben Case

      F: 9-64
    5.0
  • 4
    Early Days

    J: Tom Scudamore

    A: Colin Tizzard

      F: 75
  • 8
    Tippingituptonancy

    J: Alan Johns

    A: Tim Vaughan

      F: 0
  • 1
    Asking A Lot

    J: Ben Jones

    A: Grace Harris

      F: P7-U
  • 2
    Candy Lou

    J: Graham Carson

    A: Joanne Thomason-Murphy

      F: 507
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

17:40 Fakenham

2m7f - Obstacole cu Handicap, 6 Participanţi

 

 

 

  • 4
    Viking Ruby

    J: Harry Reed

    A: Neil Mulholland

      F: 796F21
  • 5
    Taras Day

    J: Patrick Cowley

    A: Laura Morgan

      F: 774-134
  • 6
    Broadway Belle

    J: Miss Charlotte Crane

    A: Chris Grant

      F: 6548-95
    10.0
  • 3
    Perfect Moment

    J: Tom O'Brien

    A: Michael Roberts

      F: 956F8-5
  • 2
    Quasha

    J: Charlie Todd

    A: Charles Pogson

      F: F0454-7
  • 1
    Lassana Angel

    J: David Noonan

    A: Tom Gretton

      F: 3165-65
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile

17:50 Kempton

2m - Handicap, 11 Participanţi

 

 

 

  • 4
    Pirate King

    J: Stevie Donohoe

    A: Charlie Fellowes

    (7) F: 46-3436
  • 3
    Past Master

    J: Adam Kirby

    A: Henry Candy

    (1) F: 053214
    4.33
  • 1
    Western Duke

    J: Jim Crowley

    A: Ian Williams

    (5) F: 2-53410
  • 10
    Pianissimo

    J: William Carson

    A: Anthony Carson

    (2) F: 2-23221
    7.0
  • 11
    Casa Comigo

    J: Kieren Fox

    A: John Best

    (11) F: 571117
    11.0
  • 2
    Rydan

    J: Tom Queally

    A: Gary Moore

    (6) F: 2-14442
    11.0
  • 5
    Point In Time

    J: Jason Watson

    A: Mark Usher

    (9) F: 526251
  • 9
    Jersey Wonder

    J: Tom Marquand

    A: Jamie Osborne

    (3) F: 481085
  • 6
    Maquisard

    J: Hector Crouch

    A: Michael Madgwick

    (8) F: 2-99783
  • 7
    Battle of Marathon

    J: Luke Morris

    A: John Ryan

    (10) F: 813910
  • 8
    Azari

    J: Hollie Doyle

    A: Alexandra Dunn

    (4) F: 153455
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Vizualizează toate pariurile
Nu există curse disponibile pentru data selectată.

Ultimele rezultate

  • 21:45 Southwell (GB)
    Cal SP
    1st 2. Silverturnstogold 7
    2nd 1. Split Down South 4,5
    3rd 7. Elysee Star 5,5
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 11
    Stare: Result
  • 21:40 Turf Paradise (USA)
    Cal SP
    1st 2. Annie's Boy 18,4
    2nd 1. Jaquet 3,8
    3rd 6. Mr Navigator 3,1
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 7
    Stare: Result
  • 21:30 Finger Lakes (USA)
    Cal SP
    1st 5. Clifden Punch 3,95
    2nd 2. Graphite Dutchess 2,15
    3rd 8. Zismokin Gal 4,8
    Neparticipanţi: 6. Cat Glasses Kathy, 9. Alphabeara, 12. Della Lute
    Au participat: 12
    Stare: Result
  • 21:27 Zia Park (USA)
    Cal SP
    1st 6. Lady Lex 4
    2nd 3. Drop the Mic 5,6
    3rd 5. Realrealgood 13,6
    Neparticipanţi: 1. Ice Pop, 4. Shiverhertimbers
    Au participat: 9
    Stare: Weighed In
  • 21:15 Southwell (GB)
    Cal SP
    1st 3. Moneta 11
    2nd 12. Tilsworth Rose 4,5
    3rd 8. Alisia R 19
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 14
    Stare: Weighed In
  • 21:13 Parx Racing at Philadelphia Park (USA)
    Cal SP
    1st 4. Verrazano Vittoria 3,2
    2nd 11. Mad Mary 3
    3rd 8. Lorden's Love 5,9
    Neparticipanţi: 10. Jazzy J, 12. Golden Vale, 14. Glorious Mystery
    Au participat: 14
    Stare: Weighed In
  • 21:08 Mahoning Valley Racecourse (USA)
    Cal SP
    1st 1. Double D's Revenge 1,5
    2nd 7. It Will Happen 6,9
    3rd 2. Shake Me Diva 23,7
    Neparticipanţi: 6. Sensational Trick
    Au participat: 8
    Stare: Weighed In
  • 21:03 Finger Lakes (USA)
    Cal SP
    1st 1. Secret Alchemy 2
    2nd 5. Put Up R Shut Up 3,5
    3rd 3. Little Neige 12,8
    Neparticipanţi: 7. Queen Alexandrina
    Au participat: 10
    Stare: Weighed In
  • 21:00 Zia Park (USA)
    Cal SP
    1st 7. Conquest Triumph 6,8
    2nd 12. Shanghaied Roo 5,7
    3rd 6. Just Call Me Ken 7
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 12
    Stare: Weighed In
  • 20:46 Parx Racing at Philadelphia Park (USA)
    Cal SP
    1st 7. Silverzar 2,4
    2nd 4. Fox Z 37,2
    3rd 6. Spartak 9,9
    Neparticipanţi: 8. Shiloh Lane
    Au participat: 11
    Stare: Weighed In
  • 20:45 Southwell (GB)
    Cal SP
    1st 11. Blowing Dixie 2,38
    2nd 6. J Gaye 8,5
    3rd 10. Princess Harley 34
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 12
    Stare: Weighed In
  • 20:40 Mahoning Valley Racecourse (USA)
    Cal SP
    1st 9. Plate It Up 1,6
    2nd 4. It's a Mans World 3,9
    3rd 7. Powers Out 6,2
    Neparticipanţi: 5. Be the Man
    Au participat: 9
    Stare: Weighed In
  • 20:36 Finger Lakes (USA)
    Cal SP
    1st 5. Wasjuannowpaul 6,2
    2nd 7. Lady's Golden Guy 7,5
    3rd 1. Colormepazzi 3,7
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 7
    Stare: Weighed In
  • 20:19 Parx Racing at Philadelphia Park (USA)
    Cal SP
    1st 1. Roanie 3,1
    2nd 7. Lord Simba 4,5
    3rd 9. Komrad 6,3
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 9
    Stare: Weighed In
  • 20:15 Southwell (GB)
    Cal SP
    1st 7. Gleeful 4
    2nd 2. Bobby Shaft 2
    3rd 5. Six Til Twelve 15
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 9
    Stare: Weighed In
  • 20:12 Mahoning Valley Racecourse (USA)
    Cal SP
    1st 4. Not a Flirt 5
    2nd 2. All the Best 2,4
    3rd 3. Tiz Stella 6,2
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 8
    Stare: Weighed In
  • 20:09 Finger Lakes (USA)
    Cal SP
    1st 2. Because of Susan 2,25
    2nd 4. Unparalleled 4,4
    3rd 3. Kim 4,4
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 6
    Stare: Weighed In
  • 19:52 Parx Racing at Philadelphia Park (USA)
    Cal SP
    1st 8. Risaalaat 2,8
    2nd 6. Will Take Over 4,9
    3rd 10. Creedibility 4,1
    Neparticipanţi: 3. Karabessa, 9. True Upgrade
    Au participat: 10
    Stare: Weighed In
  • 19:45 Southwell (GB)
    Cal SP
    1st 7. Dark Regard 3,25
    2nd 11. Havana Dawn 41
    3rd 6. Baileys In Bloom 21
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 14
    Stare: Weighed In
  • 19:45 Mahoning Valley Racecourse (USA)
    Cal SP
    1st 3. San Ruler 4,5
    2nd 6. Frittons Gold 56,9
    3rd 5. Yesus Star 8,3
    Neparticipanţi: None
    Au participat: 7
    Stare: Weighed In